KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197349
nr 1619 7349
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:16:16
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr